Produkty - Tlačiarne štítkov a etikiet

Na trhu už od roku 2009

O nás

Firma ACODING poskytuje prvotriedne služby v oblasti výroby etikiet, predaju a servisu tlačiarní etikiet, aplikátorov etikiet a ostatného príslušenstva v oblasti systémov automatickej identifikácie.

Pozrite si našu video prezentáciu
História a ciele spoločnosti

História a ciele spoločnosti

Spoločnosť ACODING pôsobí na trhu už od roku 2009. Zaoberáme sa systémami automatickej identifikácie, ktoré sú realizované pomocou čiarových kódov. Náš tím sa skladá z odborníkov na elektroniku, hardware a software, ktorí majú profesionálne znalosti zo systémov Auto ID, automatických etiketovacích zariadení, čiarových kódov, RFID systémov zberu údajov, tlače etikiet, kontroly riešenia vysledovateľnosti výrobkov a PLC riadenia.

Naším cieľom je poskytovať našim zákazníkom kvalitné výrobky popredných svetových výrobcov v oblasti Auto ID a záručný / pozáručný servis. Či už hľadáte jednoduchý skener, alebo riešenie celého systému, poskytneme Vám najlepších odborníkov v tomto odbore.

Spoločnosť Acoding uplatňuje systémy riadenia kvality a je držiteľom certifikátov

STN EN ISO 14001 STN EN ISO 9001 FSC ISN Ikea

Benefity

Certifikácie kvality

Firma Acoding spĺňa prísne normy kvality i riadenia, vďaka ktorým môže rozvíjať spoluprácu s inými firmami vyžadujúce vlastníctvo certifikátu kvality.

Špičkové technologické vybavenie

V našom skladovom parku disponujeme flexotlačiarenským strojom značky BOBST pre výrobu farebných etikiet a stojom LESKO na samotné vysekávanie etikiet rôznych rozmerov.

Obrovské možnosti a výroba na mieru

V našom portfóliu sa nachádza viac ako 2 000 výsekových nástrojov pre rôzne druhy vyrábaných etikiet: papierové, polypropylénové, polyesterové, textilné stuhy a iné.

Rererencie a roky skúseností

Do portfólia našich dlhoročných klientov patria veľké spoločnosti, ktorým dodávame riešenia tlače a aplikácie etikiet na mieru. Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom.

História a ciele spoločnosti

Komplexná ponuka služieb

Poskytujeme komplexné riešenie aj pre tie najzložitejšie požiadavky a zoznam našich spokojných zákazníkov je toho svedectvom. Od počiatočného kontaktu so spoločnosťami, naši obchodní pracovníci úzko spolupracujú so zákazníkmi, aby plne vyhoveli ich požiadavkám. Naše servisné oddelenie zabezpečuje neustálu podporu pre bezproblémovú prevádzku nami inštalovaných hardvérových zariadení a softvéru. Zameriavame sa na poskytovanie optimálnych riešení na najvyššej technickej úrovni v kombinácii s technickou podporou.

Servisná zmluva

Pre našich zákazníkov máme pripravenú možnosť uzavrieť servisnú zmluvu. Podľa dohodnutých podmienok garantujeme zahájenie servisného zákroku a následné odstránenie poruchy od času nahlásenia.

Profylaktický servis

Profylaktickým servisom sa darí predchádzať nečakaným poruchám zariadení veľmi dôležitých pre výrobu. Množstvo intervalov profylaktického servisu si dohodneme s každým zákazníkom individuálne na základe vyťaženia konkrétneho zariadenia.

Medzi našich významných odberateľov patria aj tieto značky

Profesionálne služby a servis

Spoločnosť Acoding sa zaoberá výrobou samolepiacich etikiet rôzneho druhu. Pozrite si našu video prezentáciu.